0

U bë e njohur si reja e Remzie Osmanit dhe tani, Gëzime Krasniqi është një emër shumë i përfolur në publik.

Është bukuria e saj e rrallë ajo që mori vëmendjen e të gjithëve, përcjell ORAinfo.

Gëzimen e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale edhe në këtë kohë pasi u bë nuse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është grimuar për të dalë e pamja e saj është ajo që bie në sy./ORAinfo/

SHPËRNDAJE