0

Gëzime Krasniqi u bë e njohur në publik si reja e këngëtares, Remzie Osmani.

Tani, ajo është një emër tejet i lakuar nga mediet rozë, përcjell ORAinfo.

Para dy muajve ajo dhe djali i këngëtares kanë bërë një dasmë madhështore dhe që bëri bujë të madhe.

E pas dasmës, Gëzimja nuk po i harron shoqet, pasi sot, ajo ka ftuar njërën prej tyre për të dalë në qytet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE