0

U bë e njohur si reja e Remzie Osmanit dhe tani, Gëzime Krasniqi është një emër shumë i përfolur në publik.

Është bukuria e saj e rrallë ajo që mori vëmendjen e të gjithëve, përcjell ORAinfo.

Gëzimen e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale edhe në këtë kohë pasi u bë nuse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar për në dasmë.

E me këtë pamje duket se i ka lënë të gjitha nën ‘hije’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE