0

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një personazh shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë tejet e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër pas fejesës me djalin këngëtares, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Ata u martuan para një muaji dhe bënë një dasmë tejet madhështore e që zgjati tre ditë.

E sot Gëzimja ka publikuar një foto ku shfaqet e ‘mbuluar’ me dukat.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAInfo/

SHPËRNDAJE