0

Para pak ditësh djali i vetëm i këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, i dha fund beqarisë.

Dasma e Hamzës dhe Gëzimes u komentua shumë dhe u cilësua si dasma e vitit, përcjell ORAinfo.

Imazhet e dasmës i kemi parë qysh në minutat e para të festës, dhe ishte padyshim Gëzimja ajo që mori gjithë vëmendjen.

E sot, Gëzimja duket se ka vendosur të qetësohet pas dasmës së lodhshme, pasi që nuk ka postuar më asnjë foto nga ajo ditë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE