0

Gëzime është gruaja e Hamzës, reja e Remzia Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para pak kohe dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Gëzimja nuk po mungon me postime të ndryshme pas martesës.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se po i shikon pamjet e kanagjegjit të saj.

E këtë moment ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram./ORAinfo/

SHPËRNDAJE