0

Tashmë është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Gëzimja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me xhinse të grisura dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE