0

Djali dhe reja e Remzies po martohen.

Dasma do të jetë e madhe, me shumë të ftuar, shkruan ORAinfo.

Pak më parë, u publikua edhe fotosesioni i tyre i parë.

E në një nga fotot shihen duke i dhënë një puthe njëri-tjetrit.

Pjesa më interesante është ajo ku të pranishim kishin mbyllur sytë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE