0

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar javën që shkoi dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.

E një javë pas dasmës duket se Gëzimja është e ftuar në një dasmë tjetër.

Me këtë grim e këtë fustan ajo po duket nusja më e bukur ndonjëherë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE