0

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo u bë tejet e njohur sidomos në dasmën e vëllait të saj, Hamzës, përcjell ORAinfo.

Riola tani është tejet e përfolur për jetën e saj e të cilën nuk po heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto të vëllait dhe kunatës nga pushimet e me këtë Riola ka shtuar edhe një mbishkrim përqeshës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE