0

Djali dhe reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit po vazhdojnë të jenë shumë të përfolur në publik e në media rozë.

Ata kanë bërë një dasmë madhështore e që zgjati tre ditë, përcjell ORAinfo.

Gëzimja është ajo më aktivja në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ka publikuar një foto ku shihet se kanë shkuar në Tiranë bashkë me burrin dhe kunatën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE