0

Gëzime Krasniqi është një prej personazheve më të përfolura për momentin në publikun dhe mediat rozë në Kosovë.

Ajo është nusja e djalit të këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Gëzimja dhe Hamza para një muaji janë martuar dhe kanë bërë një dasmë madhështore që zgjati tre ditë.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në dimi e jelek mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është se grimerja ia ka lyer buzët më shumë se që duhet e që vërehet shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE