0

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmani.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para një muaji ku kanë bërë një dasmë që zgjati tre ditë e që ishte shumë madhështore, përcjell ORAinfo.

Pas martesës, ajo nuk ka munguar me postime të ndryshme në rrjete sociale.

E së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në dimi e jelek, e Remzia nuk ka hezituar t’i thotë ‘po shkëlqen’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE