0

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmani.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para një muaji ku kanë bërë një dasmë që zgjati tre ditë e që ishte shumë madhështore, përcjell ORAinfo.

Pas martesës, ajo nuk ka munguar me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në dimi e jelek e nusja e Nexhatit nuk ka hezituar të thotë ‘mashallah’ për të./ORAinfo/

SHPËRNDAJE