0

Genta Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më joshëse të estradës sonë.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me fotot provokuese, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Genta sot ka publikuar një foto sapo ka dal nga frizerka. E grimosur me shumë stil, Genta do t’iu shkrijë me pamjen e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE