0

Genta Cana është moderatorja e njohur kosovare.

Ajo ka qenë e angzhuar kryesisht në fushën e sportit dhe aty u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Para pak ditëve ajo id ha fund beqarisë ku bëri një dasmë madhështore.

E tani nuk po i ndahet fotove të dasmës dhe së fundi ka publikuar fotot më emocionuese të dasmës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE