0

Almeda Abazi është emri i një prej modeleve më të suksesshme shqiptare.

Pasi u shpall Miss Albania, ajo karrierën vazhdoi në Turqi ku u bë edhe më e njohur, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është e martuar me aktorin shumë të njohur turk, Tolgahan Saisman dhe janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Almeda gjatë kësaj kohe është shumë aktive në rrjete sociale dhe në një foto që e ka postuar ajo shihet duke bërë ushtrime të rënda edhe pak para lindjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE