0

Afrona rrëmben vëmendje me pozat në borë 5 orë më herët Modelja Afrona Dika është ndër emrat më të njohur dhe të komentuar të showbizit shqiptar.

Dika, e cila është bashkëshortja e Blero Muharremit, është bërë e njohur edhe më shumë që nga lidhja me këngëtarin.

Modelja është mjaft aktive në rrjete sociale, ku po publikon pamje të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Afrona ka publikuar për 225 mijë ndjekësit e saj një koleksion të bukur të fotografive, në të cilat duket mhanitëse.

E veshur me fustan të gjatë, ngjyrë të kuqe, modelja duket mjaft bukur në imazhet që ka realizuar në borë, pranë një kali të bardhë.

SHPËRNDAJE