0

Yllka Kuqi është këngëtare shumë e dashur për publikun tonë

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të gjatë, ngjyrë blu.

Yllka me këtë pamje po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE