0

Vajza e Remzie Osmanit Riola, ditë më parë i dha fund beqarisë duke e kurorëzuar dashurinë me martesë.

Duke u veçuar si një femër e thjeshtë dhe mjaftë tërheqëse, edhe kurorëzimin vendosi ta bëj me praninë e rrethit të ngushtë.

Gjithmonë në sy të publikut bien paraqitjet dhe veshjet , ku përveç luksit ata veçohen edhe për stilin e tyre.

Duke u veshur me një fustan më të dizajnuar se sa ai i vajzës, Remzia mahniti më paraqitjen e saj ku po duket si 20 vjeçare.

Me publikimin e kësaj foto ata treguan lumturinë që po e përjetojnë së bashku.

SHPËRNDAJE