0

Njihet si nëna me e bukur shqiptare.

Adrola Dushi konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare dhe një nga modelet më të kërkuara për momentin.

E bukur, e zgjuar, e dashur, janë vetëm disa nga tiparet që e karakterizojnë Adrolën.

Si një fytyrë publike dhe e ndjekur nga mijëra njerëz, ajo ka ditur mjaft mirë të kujdeset për jetën e saj private dhe njerëzit e saj më të dashur është munduar t’i mbajë larg syrit të publikut.

Adrola është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfqet me frizurë me të çuditshme ndonjëherë.

Edhe kështu nëna me e bukur shqipare po duket shumë joshëse. /ORAvip/

SHPËRNDAJE