0

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAvip.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Ajo sot ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dal nga frizerka.

E rregulluar bukur dhe me stil të ri, Lulja do ta ‘çmend’ Medën me pamjen e fundit. /ORAvip/

SHPËRNDAJE