0

Shkumbini dhe Mimoza janë shumë të dashur për publikun.

Tani, ata janë më pak aktiv me këngë e projekte, mirëpo angazhohen kohë pas kohe në mbrëmje, shkruan ORAinfo.

Mimoza është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se sapo ka dalur nga frizerja dhe po duket tejet bukur.

Mimoza ka veshur një fustan shumë të bukur në të cilin po duket mjaftë atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE