0

Kaltrina Mikushnica është shumë e dashur për publikun.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shihet se është rregulluar.

Kaq e bukur dhe elegante po duket sonte ajo./ORAinfo/

SHPËRNDAJE