0

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAvip.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo është shfaqur më e rregulluar se asnjëherë më parë dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE