0

“Hallakatet” reja e Gilit para kamerës.

Herolina gjithmonë e dëshmon që është një femër më shumë stil dhe e veçantë.

Me anë të publikimeve të shumta që i bën në llogarinë e saj, ajo arrin të gjendet në krye të medieve rozë, shkruan Kosovarja.

Përveç bukurisë, 22 vjeçarja nuk i lë anash as provokimet, ku siç do femër e re edhe kjo reklamohet para kamerës.

Të njëjtin veprim e bëri edhe sot duke u hallakatur para kamerës që nxori në pah gjoksin gjigant.

Kjo pozë pak e tepruar, a po ?

SHPËRNDAJE