0

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku ekspozon të pasmet e saj vetëm në bikini.

Kaq hot po duket ajo në imazhin e fundit, e kjo pamje mund të mos i pëlqej edhe burrit të saj, 50 vjeçarit maqedonas. /ORAivip/

SHPËRNDAJE