0

Fjolla u bë e njohur nga lidhja me Alban Mehmetin.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Pak kohë më parë ajo humbi nënën, e për këtë vazhdon të ndjejë dhimbje të madhe.

Sot Fjolla ka publikuar disa pamje të rralla me nënën e saj, ku shihet e veshur me veshje kombëtare e me dimija./ORAinfo/

SHPËRNDAJE