0

Fjolla Svirca u bë e njohur nga lidhja me Alban Mehmetin.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket e veshur me shumë stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE