0

Fjolla Svirca është bashkëshortja e Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Ajo vazhdon të mos grimoset që nga koha kur humbi nënën e saj, disa muaj më parë.

E këtë e ka vazhduar edhe sonte, për festën e Vitit të Ri.

Megjithatë, edhe e tillë po duket shumë bukur pranë fëmijëve të saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE