0

Fjolla u bë e njohur nga lidhja me Albanin

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me Albanin dhe si gjithmonë po duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE