0

Fjolla është gruaja e Alban Mehmetit.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me shoqet e saj dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE