0

Fjolla Svirca u bë e njohur nga lidhja me Alban Mehmetit.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pa grim, e edhe e tillë po duket bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE