0

Fjolla u bë e njohur si gruaja e Alban Mehmetit.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

E para pak kohe ajo humbi nënën e saj, për të cilën vazhdon edhe më tej dhimbja.

Sot ajo ka publikuar një foto me të ku ka shkruar: “Sa shumë më mungonë nanë”./ORAinfo/

SHPËRNDAJE