0

Fjolla është shumë e dashur për publikun.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, përcjell ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Po ashtu Fjolla është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj .

Para pak kohe ajo humbi hënën , e siq duket tani e ka marrur veten , këtë na tregon përmes një postimi ku Fjolla shfaqet në vetur dhe duket mjaft bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE