0

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit, mirëpo, tani Fjolla Svirca Mehmeti është një ndër personazhet më të përfolura të estradës.

Ajo dhe Albani janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të dy djemve, përcjell ORAinfo.

Fjolla është tejet aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot në një pyetësor, asaj i kanë thënë që të shkruaj dy fjalë për nënën e saj të ndjerë, mirëpo, nga emocioni ajo vetëm ka postuar një foto të saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE