0

Fjolla Svirca ndonëse u bë njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit, tani famën më të madhe po e arrin vetë.

Këtë famë ajo po e merr me dukjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është e përkushtuar në familje e në profesion, Fjolla ka kohë edhe për rrjete sociale në të cilat është mjaft aktive.

E sot ajo ka postuar një fotografi ku shihet një dhuratë, e që është fund i punuar me dorë enkas për të, e nga gëzimi ajo e ka publikuar në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE