0

Fjolla është bashkëshortja e Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Mbrëmë ajo ka publikuar disa pamje në të cilat shihet se është rregulluar.

Në fotot në fjalë, Fjolla po duket tejet e bukur.

E nga kjo mund të vërejmë se Fjolla tashmë nuk po mbanë zi për nënën, sepse deri më tani nuk është grimosur asnjëherë që nga humbja e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE