0

Fjolla Svirca është bashkëshortja e Albanit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil.

Fjolla po duket tejet e bukur në këtë foto./ORAinfo/

SHPËRNDAJE