0

Fjolla u bë e njohur nga lidhja me Albanin.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka shkuar tek familja e saj.

Ajo publikoi një foto të vëllaut dhe djalit të saj, të cilët duket shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE