0

Sa bukur është veshë sot Fjolla Svirca në punë.

Fjolla Svirca është një nga blogeret që vishet pëerhërë me stil duke marrë vëmendje e komplimente të shumta.

Ajo filloi të bëhet e famshme falë bashkëshortit të saj Albanit, një këngëtar mjaft i dashur dhe i kërkuar, shkruan Kosovarja.

Ndonëse ajo është nënë e dy fëmijëve, por paraqitja e jashtme e bën të duket si të mos kishte lindur fare.

E në foton e radhës që ka sjellë nga ambienti punës Fjolla shfaqet e veshur plot stil për t’ia marrë lakminë.

SHPËRNDAJE