0

Alban Mehmeti dhe gruaja e tij, Fjolla, janë një ndër çiftet më të përfolura nga publiku shqiptar.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe nga kjo martesë kanë dy djem, përcjell ORAinfo.

E djali i tyre i vogël, dje festoi ditëlindjen e për këtë prindërit e tij bënë festë të madhe.

Mirëpo nga fotografitë që I kemi parë ajo që e merr gjithë vëmendjen është veshja e Fjolës, e cila mund të quhet edhe si një ndër femrat shqiptare më me stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE