0

Fjolla u bë e njohur si e dashura e Albanit.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me Albanin e duket se janë nisur për një aheng.

Fjolla po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE