0

Fjolla Svirca është shpesh pjesë e mediave rozë.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në veturë dhe si gjithmon e veshur e rregulluar si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE