0

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit, mirëpo, tani Fjolla Svirca Mehmeti është një ndër personazhet më të përfolura të estradës.

Ajo dhe Albani janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të dy djemve, përcjell ORAinfo.

Fjolla nuk heziton të jetë aktive në rrjete sociale dhe çdo ditë bën postime të ndryshme.

E sot, ajo na ka prezantuar me veturën e saj, mirëpo mbishkrimi që e ka vënë ka marrë gjithë vëmendjen sepse ajo na ka treguar se e lan vetë veturën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE