0

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë.

Ajo është e pranishme me projekte interesante, shkruan ORAvip.

Fjolla është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku pas vetes ka shumë ndjekës.

Në foton e fundit, Fjolla shihet se ka ndryshuar flokët dhe po duket mjaftë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE