0

Fjolla Svirca u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit, Alban Mehmetit.

Ajo është shumë e përfolur për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse.

Fjolla është shumë aktive edhe në rrjete sociale ku poston imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë kaçurrele dhe po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE