0

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAvip.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka realizuar një foto shumë të bukur me barkun e rrumbullakosur dhe po duket shumë e ëmbël./ORAvip/

SHPËRNDAJE