0

Adelina ia dedikon këto fjalë emocionuese burrit të saj.

Adelina Ismaili e dëshmon që është e veçantë në çdo gjë që e bën.

Duke qenë një këngëtare unike, ajo tani është bërë edhe moderatorja më e përfolur, shkruan Kosovarja.

Me rastin e festës së Vitit të Ri, ajo u kujdes që përmes një imazhi të bukur bashkë me djalin ti shpreh fjalët më të mira dedikuar burrit të saj.

“Për të gjitha sukseset që i kisha në jetën time, për të gjitha arritjet dhe lotët e gëzimit, të qenit gruaja e jote dhe nëna e djalit tonë është gjëja më e mirë në këtë jetë. Urime Vitin e Ri dashuria ime”.

SHPËRNDAJE