0

Ledri Vula bëhet baba për herë të parë, vjen me postimin emocionues.

Ledri Vula është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të diturb vetë këngëtari përmes një postimi në Facebook, pëcjell ORAinfo.

Pas këtij lajmi e uruan shumë miq e kolegë të tij.

Ai dhe Sara vazhdojnë.

SHPËRNDAJE